לרשות החברה:

א.

מכונות מדידה אוטומטיות (CMM) הכוללות תוכנות חדישות כגון:

א.1       LK evolution, תוכנת Camio Studio .

א.2       DEA Global Activ, תוכנת  PC Dims Cad++ .

א.3       Mitutoyo, תוכנת Cosmos.


המכונות מאפשרות עבודה על פי מודלים ממוחשבים (CAD), מגוון אופציות סריקה, ותמיכה ביותר מ-10,000 שיטות מדידה.

מכונות המדידה מצוידות במערכות לפיצוי תרמי אוטומטיות, המאפשרות למכונות לעבוד גם בחדר בלתי ממוזג, עם תנודות טמפרטורה של עד 5 מעלות בשעה.

למכונות המדידה ראש מדידה מסוג Probe SP25, המאפשר סריקה רציפה של החלק, ומשדרג את רמת הדיוק, המהירות והאיכות של המדידה. המכונות מאפשרות דיוק של עד 2 מיקרון.

ציוד וטכנולוגיה

ב.
מכונות מדידה CMM אופטיות מסוג OGP, המאפשרות עבודה על פריטים זעירים ועדינים כגון: פריטים רפואיים שמטעמי סטריליזציה יש לערוך את המדידה ללא מגע יד אדם, מעגלים מודפסים אלקטרוניים, פריטי גומי, זכוכית, קוורץ ועוד. המכונה מאפשרת דיוק של עד 2 מיקרון בצירים X ו-Y ו- 4 מיקרון בציר Z. ניתן לערוך באמצעותה בדיקה ויזואלית בהגדלה ואף לצלם את הפריטים ולצרף לדוח הבחינה תמונה של הפריט הנמדד.

 

ג.
מכשיר מדידה בלייזר אינפרא-אדום מסוג– NDI OptoTrak, המאפשר מדידת מאפיינים גיאומטריים של חלקים גדולים, טווח מדידה ישיר 6 מטר ברמת דיוק של 6 מאיות המ"מ.

 

כמו כן, לרשות החברה סורק לייזר מסוג ""  Perceptron V5 שמתחבר למכשיר OptoTrak, ובאמצעותו ניתן לבצע סריקה מלאה של חלקים והשוואתם למודל קיים או יצירת מודל מחדש (Reverse engineering , Part to CAD comparison).

 

סוגי הקבצים שניתן לקבל לאחר בניית מודל CAD: IGES, STP, SLDPRT, X_T, CATIA, STL.

 

ד.

מצלמה אופטית מסוג - ATOS COMPACT SCAN 5M לביצוע סריקה מלאה של חלקים והשוואתם למודל קיים או יצירת מודל מחדש. מדידת מאפיינים גיאומטריים של חלקים גדולים, וקטנים וברמת דיוק של 5 מיקרון המ"מ.

                                    

סוגי הקבצים שניתן לקבל לאחר בניית מודל CAD: IGES, STP, SLDPRT, X_T, CATIA, STL.

ה.

זרוע מדידה 1.5 מטר נייד מסוג ROMER   לבחינת חלקים גדולים.

 

 

ו.

ציוד קונבנציונאלי, מכשיר לבדיקת טיב שטח (אפשרות למעקב סטטיסטי SPC),

מד עובי ציפוי, קומפרטור חדיש וממוחשב, מדי קדח, וכל ציוד אחר הדרוש לביצוע המדידות.